Viděly vaše děti parádní policejní honičku v televizi? Zaujalo je, jak se Indiana Jones prohání Jeepem po džungli? Možná by se jim také líbilo řídit vůz a užít si s ním parádní jízdu. Bylo by šílené umístit vaše malé ratolesti za volant skutečného vozu, raději je posaďte do elektrického vozítka pro děti. Nabízíme elektrická vozítka pro děti, která budou pro každé dítko splněným snem. Jsou určena pro děti už od 3 let a jen si představte, jak jim budou zářit oči štěstím, až do něčeho takového usednou. 

 

Vozítka pro děti nejsou rychlá, maximální rychlost nedosahuje ani 10 km/h, ale přesto je jízda v nich zábava. Mohou s nimi jen tak jezdit po dvorku nebo vás doprovázet na procházce. Zajisté víte, že se děti brzy unaví. Díky autíčku budou mít ale dostatek sil i na delší procházku. Navíc jim vozítka pomohou získat cit pro ovládání. Mají zde volant i plynový pedál, také si mohou zařadit zpátečku a naučit se couvat. Jelikož je k vozítkům i dálkové ovládání, můžete mít dítko v autě plně pod kontrolou.

 

Proč by si měly děti hrát jen s hračkami aut na koberci, postarejte se jim s našimi elektrickými vozítky o zábavu, která je nikdy neomrzí.

Elektrické vozítko pro děti

1 produkt
HECHT 56185 - dětské autíčko
Skladem ext. 999 ks

Dětské jednomístné autíčko offroad v červeném provedení HECHT 56185 jistě nadchne každé dítě. Jako zdroj energie jsou použity dva 6 V akumulátory o kapacitě 10 Ah zapojené do série, provozní napětí au...

4 499 Kč3 718 Kč bez DPH