Chcete pro své dítě čtyřkolku, se kterou se nemusí držet jen lesních cest, ale může s ní vyrazit i po silnici? Nabízíme elektrické dětské čtyřkolky, které jsou homologované pro provoz po silnici. Stejně jako u automobilu, tak i u těchto čtyřkolek sjednáte povinné ručení, přihlásíte je do registru vozidel a připevníte registrační značky. Následně můžete vy nebo vaše děti se čtyřkolkou bez omezení cestovat. Mnoho lidí bydlí na odlehlých místech a potřebují se snadno a rychle dostat z bodu A do bodu B. 

 

S pomocí těchto čtyřkolek mohou vaše děti snadno a bezpečně cestovat po veřejných komunikacích. Elektrické čtyřkolky mají oproti benzínovým řadu výhod. Jsou bezhlučné, nevyžadují téměř žádnou údržbu a nabíjet je můžete z domácí elektrické sítě. Pomocí dětské čtyřkolky pro provoz na silnici může dítě jezdit po silnicích, ale i po nezpevněných cestách a v komplikovaném terénu. 

 

Vyberte si některou z našich čtyřkolek od předních značek. Jde o velmi praktický stroj, který se stane zdrojem zábavy i důležitým dopravním prostředkem.

čtyřkolky homologované pro provoz po silnici

1 produkt
Elektro čtyřkolka HECHT 56155 ATV s homologací 45 km/h. 1200W 72V/20Ah maskáč, tažné
Skladem ext. 999 ks

U těchto produktů, pokud nemáte vlastní servis s příslušnou certifikaci je třeba dodat sestavenou od nas. Výhody homologace pro provoz na silnici kvalitní a designově velmi dobře zpracovan...

39 999 Kč33 057 Kč bez DPH