Elektromobil je mimo váš rozpočet? Nepotřebujete ho, elektrické tříkolky jsou všestranným dopravním prostředkem, který je rychlý, skvěle se ovládá a ujedete s ním až 50 kilometrů na jedno nabití. Dojezd můžete navíc hravě zdvojnásobit pořízením dodatečné baterie. Nabízíme výkonné modely, které mají maximální rychlost omezenou na 45 m/h. Jelikož mají homologaci pro provoz na silnici, můžete se s nimi pohybovat po veřejných komunikacích. Jízda je zde stejná jako jízda na motocyklu. 

 

Tyto stroje mohou řídit všechny osoby již od 15 let věku, takže vás může vozit do školy, do zaměstnání nebo kamkoliv budete potřebovat. Vzhledem k maximálnímu zatížení do 180 kg nemusíte cestovat sami, ale ve dvou. Jelikož jde o tříkolku, jde o stabilní stroj, který se vám opravdu jen tak nepřevrátí.

 

Elektrické tříkolky jsou tiché a prakticky bezúdržbové. Jejich vzhled je fascinující a budete si s nimi připadat jako na skutečné motorce. Pokud potřebujete převážet své osobní věci nebo třeba nákup, můžete k tomu využít úložný prostor pod sedlem. 

 

Naše elektrické tříkolky vám můžeme za příplatek také sestavit a vyzkoušet.

Elektrická tříkolka 1500w na SPZ

0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.