Nabízíme široký sortiment cenově dostupných elektrokol a elektrických skútrů. Skútry se spalovacím motorem už vycházejí z módy na úkor těch elektrických. Nemusíte s nimi stále cestovat k čerpací stanici, stačí je doma zapojit do elektrické sítě a vždy vyrazit s plně nabitým strojem. V nabídce naleznete jak klasické jednostopé elektroskútry, tak i elektrické tříkolky a elektrická vozítka. Tříkolky a vozítka jsou určeny zejména pro osoby s omezenou mobilitou, jsou vybaveny úložným prostorem, nastavitelnou sedačkou a zajistí maximální rychlost 25 km/h.

 

U elektrických skútrů si můžete vybrat modely s rychlostí až 45 km/h, které jsou do městského provozu ideální. Můžete si vybrat z modelů, které mají homologaci pro provoz po pozemních komunikacích. Modely od značky CITIS nabídnou výkon až 3000 W a ujedou na jediné nabití 60 kilometrů. K dispozici jsou v různých designových i barevných provedeních.

 

Pokud preferujete elektrokola, vybrat si můžete kvalitní modely značky HECHT, které jsou vám k dispozici za výhodnou cenu a zajistí vám dojezd s asistencí až 60 kilometrů. Díky tomu se hravě dostanete kamkoliv a ještě podpoříte svou kondici.

Benzínové koloběžky

0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.